Õpetajad

Viimati muudetud 25.08.2017
  

NB! Lapsevanem teatab planeeritud lapse tulekust või puudumisest eelmisel päeval (s.o. üks päev enne lasteaeda tulekut) kuni kella 10.00-ni,

Lapsi abistavad, toetavad ja suunavad Tallinna Suur-Pae Lasteaia õpetajad:

1.sõimerühm SIPELGAD (lapsed 1,5-2.a) Kell 7:00-17:21

õpetaja Tatjana Mihhailova E-mail: Tatjana.Mihhailova@suurpae.edu.ee
õpetaja Irina Mikhaylova E-mail: Irina.Mikhaylova@suurpae.edu.ee
õpetaja abi Tatjana Fedjakova E-mail: Tatjana.Fedjakova@suurpae.edu.ee

2.sõimerühm LEPATRIINUD  (lapsed 2-3.a) Kell 7:00-17:21

õpetaja Jelena Järv E-mail: Jelena.Jarv@suurpae.edu.ee
õpetaja Svetlana Bahtinova E-mail: Svetlana.Bahtinova@suurpae.edu.ee
õpetaja abi Julia Suvorova   E-mail: Julia.Suvorova@suurpae.edu.ee

3.sõimerühm ÖÖKULLID  (lapsed 2-3.a) Kell 6:30-18:00

õpetaja Tatjana Motšernak E-mail: Tatjana.Motsernak@suurpae.edu.ee
õpetaja Anastassia Frolkova E-mail: Anastassia.Frolkova@suurpae.edu.ee
õpetaja abi Inna Bušanova E-mail:  Irina.Bushanova@suurpae.edu.ee

4.aiarühm TÄHEKESED  (lapsed 3-4.a) OSALINE KEELEKÜMBLUS   Kell 7:00-18:15

õpetaja Anastassia Homina E-mail: Anastassia.Homina@suurpae.edu.ee
õpetaja Valentina Shevina E-mail: Valentina.Shevina@suurpae.edu.ee
õpetaja abi  Irina Lukiyanova E-mail: Irina.Lukiyanova@suurpae.edu.ee

5.aiarühm JAANIUSSIKESED  (lapsed 6-7.a) Kell 7:00-18:00

õpetaja Valentina Tazatkina E-mail: Valentina.Tazatkina@suurpae.edu.ee
õpetaja Irina Rodionova E-mail: Irina.Rodionova@suurpae.edu.ee
õpetaja abi  Tatjana Kremnjova E-mail: Tatjana.Kremnjova@suurpae.edu.ee

6.aiarühm LIBLIKAD  (lapsed 5-6.a) Kell 7:00-18:15

õpetaja Irina Patškovskaja E-mail: Irina.Patskovskaja@suurpae.edu.ee
õpetaja Svetlana Pahhareva E-mail: Svetlana.Pahhareva@suurpae.edu.ee
õpetaja abi  Galina Burlakova E-mail: Galina.Burlakova@suurpae.edu.ee

7.aiarühm JÄNKUKESED  (lapsed 3-5.a) Kell 7:00-18:15

õpetaja Natalja Kütt E-mail: Valentina.Tazatkina@suurpae.edu.ee
õpetaja Jekaterina Gavriltšenko E-mail: Irina.Rodionova@suurpae.edu.ee
õpetaja abi  Ljudmila Smirnaja E-mail: Ljudmila.Smirnaja@suurpae.edu.ee

8.aiarühm PÄÄSUKESED (lapsed 5-6.a) OSALINE KEELEKÜMBLUS Kell 7:00-18:15

õpetaja Veera Radionova E-mail: Veera.Radionova@suurpae.edu.ee
õpetaja Galina Kuznetsova E-mail: Galina.Kuznetsova@suurpae.edu.ee
õpetaja abi Galina Agronova E-mail:  Galina.Agronova@suurpae.edu.ee

9.aiarühm VIKERKAAR (lapsed 5-6.a) Kell 7:00-18:15

õpetaja Marina Viks E-mail: Marina.Viks@suurpae.edu.ee
õpetaja Veronika Pitjem-Kotšetkov E-mail: Veronika.Pitjem@suurpae.edu.ee
õpetaja abi Lilia Vlassova E-mail:  Lilia.Vlassova@suurpae.edu.ee

10.aiarühm VESIKIILID (lapsed 3-4.a) Kell 7:00-18:15

õpetaja Valentina Mozžuhhina E-mail: Valentina.Mozzuhhina@suurpae.edu.ee
õpetaja Tatiana Pronina E-mail: Tatiana.Pronina@suurpae.edu.ee
õpetaja abi Liubov Makeeva E-mail: Liubov.Makeeva@suurpae.edu.ee

11.aiarühm MESIMUMMUD (lapsed 4-5.a) OSALINE KEELEKÜMBLUS Kell 7:00-18:15

õpetaja Jana Adamovitš  E-mail: Jana.Adamovits@suurpae.edu.ee
õpetaja Erika Sokk E-mail: Erika.Sokk@suurpae.edu.ee
õpetaja abi Svetlana Serova E-mail:  Svetlana.Serova@suurpae.edu.ee

12.aiarühm LÕVIPOJAD (lapsed 6-7.a) Kell 6:30-18:30 VALVERÜHM

õpetaja Мariia Baraniuk E-mail: Mariia.Baraniuk@suurpae.edu.ee
õpetaja Elena Pashchenko  E-mail: Jelena.Pashchenko@suurpae.edu.ee
õpetaja abi Julija Zarubina  E-mail:

 

Comments are closed