Õpetajad

Viimati muudetud 26.10.2016. 

  NB! Kontakt – Lapsevanem teatab planeeritud lapse tulekust või puudumisest eelmisel päeval (s.o. üks päev enne lasteaeda tulekut) kuni kella 10.00-ni, helistades telefonile 6 216 883 või saates sõnum telefonile 53 02 8980 või saates teate e-posti aadressile: info@suurpae.edu.ee .

Saame tuttavaks!

Lapsi abistavad, toetavad ja suunavad Tallinna Suur-Pae Lasteaia õpetajad:

  • 1.sõimerühm LEPATRIINUD  (lapsed 1,5-2.a)
õpetaja Jelena Järv E-mail: Jelena.Jarv@suurpae.edu.ee
õpetaja Svetlana Bahtinova E-mail: Svetlana.Bahtinova@suurpae.edu.ee
õpetaja abi Julia Suvorova   E-mail: Julia.Suvorova@suurpae.edu.ee
  • 2.sõimerühm SIPELGAD (lapsed 2-3.a)
õpetaja Tatjana Mihhailova E-mail: Tatjana.Mihhailova@suurpae.edu.ee
õpetaja Irina Mikhaylova E-mail: Irina.Mikhaylova@suurpae.edu.ee
õpetaja abi Tatjana Fedjakova E-mail: Tatjana.Fedjakova@suurpae.edu.ee
  • 3.sõimerühm ÖÖKULLID  (lapsed 2-3.a)
õpetaja Tatjana Motšernak E-mail: Tatjana.Motsernak@suurpae.edu.ee
õpetaja Anastassia Frolkova E-mail: Anastassia.Frolkova@suurpae.edu.ee
õpetaja abi Inna Bušanova E-mail:
  • 4.aiarühm TÄHEKESED  (lapsed 4-5.a)
õpetaja Natalja Rešetnikova E-mail: Natalja.Rešetnikova@suurpae.edu.ee
õpetaja Valentina Shevina E-mail: Valentina.Shevina@suurpae.edu.ee
õpetaja abi  Svetlana Ageieva E-mail: Svetlana.Ageieva@suurpae.edu.ee
  • 5.aiarühm JAANIUSSIKESED  (lapsed 5-6.a)
õpetaja Valentina Tazatkina E-mail: Valentina.Tazatkina@suurpae.edu.ee
õpetaja Irina Rodionova E-mail: Irina.Rodionova@suurpae.edu.ee
õpetaja abi  Tatjana Kremnjova E-mail: Tatjana.Kremnjova@suurpae.edu.ee
  • 6.aiarühm LIBLIKAD  (lapsed 4-5.a)
õpetaja Irina Patškovskaja E-mail: Irina.Patskovskaja@suurpae.edu.ee
õpetaja Svetlana Pahhareva E-mail: Svetlana.Pahhareva@suurpae.edu.ee
õpetaja abi  Galina Burlakova E-mail: Galina.Burlakova@suurpae.edu.ee
  • 7.aiarühm JÄNKUKESED  (lapsed 3-4.a)
õpetaja Natalja Kütt E-mail: Valentina.Tazatkina@suurpae.edu.ee
õpetaja Jekaterina Gavriltšenko E-mail: Irina.Rodionova@suurpae.edu.ee
õpetaja abi  Ljudmila Smirnaja E-mail: Ljudmila.Smirnaja@suurpae.edu.ee
  • 8.aiarühm PÄÄSUKESED, osaline keelekümblus (lapsed 3-6.a)
õpetaja Veera Radionova E-mail: Veera.Radionova@suurpae.edu.ee
õpetaja Olga Kolessova E-mail: Olga.Kolessova@suurpae.edu.ee
õpetaja abi Galina Agronova E-mail:  Galina.Agronova@suurpae.edu.ee
  • 9.aiarühm VIKERKAAR (lapsed 6-7.a)
õpetaja Marina Viks E-mail: Marina.Viks@suurpae.edu.ee
õpetaja Veronika Pitjem-Kotšetkov E-mail: Veronika.Pitjem@suurpae.edu.ee
õpetaja abi Lilia Vlassova E-mail:
  • 10.aiarühm VESIKIILID (lapsed 6-7.a)
õpetaja Valentina Mozžuhhina E-mail: Valentina.Mozzuhhina@suurpae.edu.ee
õpetaja Tatiana Pronina E-mail: Tatiana.Pronina@suurpae.edu.ee
õpetaja abi Liubov Makeeva E-mail: Liubov.Makeeva@suurpae.edu.ee
  • 11.aiarühm MESIMUMMUD, osaline keelekümblus (lapsed 3-4.a)
õpetaja Tatjana Laansoo   E-mail: Tatjana.Laansoo@suurpae.edu.ee
õpetaja Erika Sokk E-mail: Erika.Sokk@suurpae.edu.ee
õpetaja abi Svetlana Serova E-mail:  Svetlana.Serova@suurpae.edu.ee
  • 12.noorem rühm LÕVIPOJAD (lapsed 5-6.a) 
õpetaja Мariia Baraniuk E-mail: Mariia.Baraniuk@suurpae.edu.ee
õpetaja Elena Pashchenko  E-mail: Jelena.Pashchenko@suurpae.edu.ee
õpetaja abi Julija Zarubina  E-mail:

 

Comments are closed